Sławomir Neumann o braku pieniędzy na kampanię Kidawy - Błońskiej: To nieprawda. Sztab pracuje

WIDEO | Poniedziałek, 13 stycznia 2020 (09:18)

"To nieprawda" - tak Sławomir Neumann z PO komentuje medialne doniesienia, że Grzegorz Schetyna, wstrzymał fundusze na kampanię Małgorzaty Kidawy - Błońskiej. Zdaniem gościa Porannej rozmowy w RMF FM, sztab pracuje, chociaż nie ma szefa. "Ludzie pracują. Nie ma najmniejszego problemu" - dodaje.
Te głosy mają wprowadzić zamieszanie (o braku pieniędzy na kampanię - przyp. red) - stwierdził gość Roberta Mazurka. Polityk PO pytany, kto doradza Małgorzacie Kidawie Błońskiej odpowiada: będzie szef sztabu, to przedstawi ludzi.
Ci, którzy popełnili błędy, przeprosili za nie. Zbyt wcześnie osoby zagłosowały, a potem wyjęły karty. To była wizerunkowa wpadka - tak Sławomir Neumann z PO komentuje niedawne głosowania w Sejmie, przegrane przez opozycję. Przepraszamy. Koleżanki i koledzy też przeprosili. To się zdarza - twierdzi gość Porannej rozmowy w RMF FM. Jego zdaniem, taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, ale się zdarzyła. Każdego głosu trzeba pilnować - zaznacza polityk PO.
Gość Roberta Mazurka, pytany czy Tomasz Grodzki jest problemem dla PO, odpowiada: Tomasz Grodzki jest problemem dla PiS jako marszałek Senatu.
To haniebne, co dzieje się wokół niego - podkreśla. Nie ma dowodów na potwierdzenie tego, że brał łapówki - zaznacza polityk PO.
"Czy będzie pakt o nieagresji w opozycji przed wyborami prezydenckimi?" - pytał Robert Mazurek w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM. Mam nadzieję, że to będzie przynajmniej taka sytuacja, że kandydaci przed tą pierwszą turą nie będą siebie atakować w sposób powiedziałbym, ponadnormatywny - odpowiedział Sławomir Neumann.
Polityk PO zadeklarował jednocześnie, że "nikt nie będzie się głaskał nawzajem". Natomiast istotą jest to, że przeciwnikiem i dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, ale też dla Władysława Kosiniaka-Kamysza, Roberta Biedronia czy nawet Szymona Hołowni przeciwnikiem jest Andrzej Duda i typ prezydentury, którą prowadzi - stwierdził.
W rozmowie Sławomir Neumann skrytykował działania służb ws. badania doniesień o
Najlepsze tematy