Reklama

Reklama

Z Odry wyłowiono kobietę. W szpitalu udało się przywrócić krążenie

We Wrocławiu w sobotę służby otrzymały zgłoszenie o ciele dryfującym w Odrze. Strażacy i ratownicy WOPR podjęli akcję reanimacyjną. Po przetransportowaniu do szpitala czterdziestokilkuletniej kobiecie udało się przywrócić krążenie.

W sobotę o godz. 15:38 Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazało służbom, że w Odrze, na wysokości ulicy Marca Polo we Wrocławiu, unosi się ciało.

Jako pierwsi na miejsce dotarli ratownicy dolnośląskiego WOPR, wyłowili nieprzytomną kobietę i rozpoczęli akcję reanimacyjną. Użyto defibrylatora, a w międzyczasie na miejsce dotarła straż pożarna.

Strażacy i ratownicy WOPR na zmianę prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Następnie na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował kobietę do szpitala.

Reklama

Na miejscu czterdziestokilkuletniej kobiecie udało się przywrócić krążenie. "Gratulujemy wszystkim służbom doskonałej współpracy, której finałem była sprawnie przeprowadzona akcja ratująca życie" - podsumowuje dolnośląski WOPR w internetowym wpisie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy