Reklama

Reklama

Wypadek na S8. Zatrzymano mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca sobotniego wypadku na trasie S8. - Jeden z nich był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej - powiedziała polsatnews.pl Małgorzata Wersocka z KSP.

W sobotę około godziny 16:20 doszło do wypadku trzech pojazdów, w wyniku którego ciężarówka spadła z wiaduktu. Do zdarzenia doszło na trasie S8 w kierunku Białegostoku na odcinku Warszawa-Wyszków. Miały zderzyć się ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka.

- Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Jeden z nich był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. W momencie zatrzymania byli nietrzeźwi. Teraz trwają próby ustalenia, który z nich prowadził - powiedziała polsatnews.pl Małgorzata Wersocka z KSP.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie S8 zderzyły się trzy samochody - ciężarowe volvo, osobowe volvo i bmw. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy.

Jedna ofiara śmiertelna

Po wypadku dwie osoby z bmw oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Na miejscu poza policją i medykami byli także strażacy, którzy wydobyli martwego już kierowcę ciężarówki.

Więcej na polsatnews.pl


 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje