Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 69-latek wpadł pod pociąg. Zginął na miejscu

69-letni mężczyzna, próbując wysiąść z pociągu wpadł pomiędzy pociąg a torowisko. Maszyna ciągnęła go przez kilkadziesiąt metrów. Zginął na miejscu.

- 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego wpadł pod pociąg relacji Szczecin-Kraków podczas próby wysiadania. Zginął na miejscu - poinformował w sobotę rzecznik prasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski.

Maszynista się nie zorientował

Do zdarzenia doszło około godziny 11 na dworcu kolejowym w Kępnie (woj. wielkopolskie). Ze wstępnych relacji świadków wynika, że 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego próbował wysiąść z pociągu, kiedy ten ruszył ze stacji - powiedział Stramowski.

- Mężczyzna wpadł pomiędzy pociąg a torowisko, został przeciągnięty pod pociągiem przez kilkadziesiąt metrów. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł - dodał rzecznik. Jak zaznaczył, maszynista nie zorientował się, że doszło do tragicznego zdarzenia.

Reklama

Na miejscu pracują służby

Linia kolejowa w kierunku Krakowa została zamknięta, więc będą opóźnienia w przejazdach pociągów.

Pociąg został zatrzymany w miejscowości Łęka Opatowska, 80 pasażerów czeka na podmianę maszynisty.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne