Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: Zderzenie audi z mercedesem. Nie żyją dwie kobiety

Wieczorem na drodze koło Barczewa w województwie warmińsko-mazurskim doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia samochodów zginęły dwie kobiety w wieku 53 i 67 lat. W jednym z aut jechał czteroletni chłopiec, który został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia dwóch aut osobowych - audi z mercedesem, doszło na drodze wojewódzkiej 595 przed godz. 18:00, na odcinku Barczewo - Jeziorany. W wypadku udział brały cztery dorosłe osoby oraz czteroletni chłopiec.

W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety w wieku 53 i 67 lat, które jechały audi. Dziecko przewieziono do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. - Apelujemy o ostrożność - podkreślił podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Drugi śmiertelny wypadek

To drugi ze skutkiem śmiertelnym wypadek, jaki wydarzył się w weekend w powiecie olsztyńskim.

Reklama

Jak podała olsztyńska policja, w sobotę na drodze wojewódzkiej 593 między Orzechowem a Międzylesiem najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi kierowca audi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewa. Kierowca zginął na miejscu.

Czytaj więcej: Audi uderzyło w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama