Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: 32-latek zatrzymany. Miał wykorzystać nastolatkę

32-letni mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące, zarzuca mu się dokonanie innej czynności seksualnej wobec małoletniej. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Olsztynie.

- Zatrzymano 32-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się, że w czwartek (12 sierpnia) w Orzyszu dopuścił się innej czynności seksualnej wobec osoby małoletniej poniżej lat 15. Wobec podejrzanego postanowieniem Sądu Rejonowego w Piszu, w piątek (13 sierpnia) zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Z uwagi na dobro śledztwa nie jest możliwe podanie innych informacji - powiedział Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Jak podaje nieoficjalnie "Twój Kurier Olsztyński", dwóch obcokrajowców miało spotykać się w piwnicy z dwoma dziewczynkami, gdzie miało dochodzić do innych czynności seksualnych. Jedna z nich miała 11 lat. Mężczyźni są pracownikami restauracji typu fast food. Po tym zdarzeniu 32-latek został zatrzymany. 

Czytaj także: Lubelskie: Dentysta zatrzymany za napaść seksualną na pacjentkę

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama