Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyją pracownik KG Policji i jego żona

W niedzielę, w okolicach Ostrołęki, doszło do tragicznego wypadku. 43-letni Sebastian Długosz, naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji zginął. Jego małżonka zmarła po przewiezieniu do szpitala.

"Sebastian Długosz był osobą niezmiernie cenioną za swój profesjonalizm oraz szanowany i lubiany przez podwładnych i przełożonych" - napisał po jego śmierci Zarząd Komendy Głównej Policji Związku Zawodowego Pracowników Policji.

Reklama

W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku zmarła także 36-letnia żona pracownika KGP. Jak informowała policja, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 12.30. Z nieustalonych przyczyn 43-latek jadący audi na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z autobusem.

Kierowca zginął na miejscu, jego żona została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie, gdzie zmarła w trakcie operacji. Dwójce jadących z nimi dziećmi w wieku 2 i 9 lat nic się nie stało. Od razu po wypadku do okolicznych szpitali przewieziono też 15 osób podróżujących autobusem. Większość z nich już opuściła lecznice.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje