Reklama

Reklama

Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

Przed godz. 20 w poniedziałek przywrócony został ruch kolejowy na trasie między Czyżewem a Małkinią, gdzie na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia (woj. podlaskie) doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg dwóch osób.

To trasa kolejowa Warszawa-Białystok. Informację o przywróceniu ruchu pociągów potwierdziły PKP Polskie Linie Kolejowe SA. "Sytuacja będzie się już normalizowała"- powiedział Karol Jakubowski z zespołu prasowego tej spółki.

Zgłoszenie o wypadku policja otrzymała ok. 16.30. Wynikało z niego, że na niestrzeżonym przejeździe doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg relacji Gdynia Główna-Kraków Główny dwóch młodych osób, kobiety i mężczyzny. Wiek i personalia ofiar wypadku nie są wciąż znane; policja pod nadzorem prokuratora zbiera dowody i ustala okoliczności tej tragedii.

Reklama

Jeden tor w tym miejscy jest w modernizacji, więc zablokowanie drugiego spowodowało przerwę w ruchu pociągów na tej trasie. Z informacji podanych przez PKP PLK wynikało, że przewoźnik - PKP Intercity - wprowadził tam czasową komunikację zastępczą.

O wypadku jako pierwsze poinformowało RMF FM.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy