Reklama

Reklama

Strzelanina w Radomsku. Trzy osoby ranne

Trzy osoby zostały ranne w sobotniej strzelaninie, do której wieczorem w centrum Radomska (woj. łódzkie). - Dwóch mężczyzn ma rany postrzałowe, a trzeci został uderzony "nieustalonym narzędziem" - dwie od ran postrzałowych - powiedziała rzeczniczka lokalnej policji kom. Aneta Wlazłowska.

Jak podała kom. Wlazłowska, do strzelaniny doszło w sobotę wieczorem przy ulicy Przedborskiej w centrum Radomska. - Było to w okolicach sklepu. - Jeden z mężczyzn jest w szpitalu, dwaj pozostali są w dyspozycji policji. Trwa ich przesłuchanie - uściśliła rzeczniczka.

Media: Napastnicy wyszli z auta. Zaatakowali ludzi przed sklepem

"Gazeta Radomszczańska" podała, że przed placówką handlową zatrzymał się samochód osobowy, z którego wyszło kilka osób. Napastnicy podeszli do ludzi stojących przed sklepem, a następnie ich zaatakowały. Wtedy padły też strzały.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. - Teraz jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić - stwierdziła kom. Aneta Wlazłowska.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy