Reklama

Reklama

Śląskie: Pożar w Sosnowcu. Jedna osoba nie żyje

Służby kryzysowe wojewody śląskiego poinformowały, że w pożarze, jaki miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Sosnowcu, zginęła jedna osoba. Na czas akcji służb z budynku ewakuowano siedmiu lokatorów.

Jak poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, do pożaru doszło w budynku przy ul. Głowackiego. Zgłoszenie o zadymieniu klatki schodowej na trzecim piętrze dotarło do strażaków przed godz. 3.

Pożar w Sosnowcu. Ofiara miała 66 lat

"Wewnątrz jednego z mieszkań znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na czas działań służb z budynku ewakuowano siedem osób" - podało WCZK.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach powiedział, że w mieszkaniu, w którym znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, paliła się wersalka, ogień nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, drzwi mieszkania były otwarte, pożar był już stłumiony, prawdopodobnie przez lokatorów. Jak podaje straż pożarna, ofiara miała 66 lat. Akcja zakończyła się po godz. 5. 

Reklama

Czytaj także: Jasło: Z uszkodzonego bloku ewakuowano ponad 40 osób

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje