Reklama

RMF24: Atak nożownika w Płocku. Ugodził nożem 66-latkę

38-latek zaatakował w Płocku nożem 66-letnią kobietę. Ofiara trafiła do szpitala, jednak z najnowszych informacji wynika, że obrażenia nie zagrażają jej życiu. Mężczyznę zatrzymał policjant po służbie - informuje reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. 38-letni napastnik również trafił na badania. Jego stan wskazuje, iż może być pod wpływem środków odurzających.

Jak poinformowała policja, kobieta, która została zaatakowana nożem to mieszkanka Płocka. Gdy była zabierana przez karetkę pogotowia do szpitala, była przytomna. Napastnik to mieszkaniec powiatu płockiego. Motywy jego czynu nie są znane. 

"Kobieta doznała obrażeń, które nie zagrażają jej życiu. Ujęty napastnik został przewieziony do szpitala, gdzie przeprowadzone będą badania, które wyjaśnią czy znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków. Na chwilę obecną jest on w takim stanie, że praktycznie nie ma z nim żadnego kontaktu" - powiedział w piątek po południu PAP rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.  

Reklama

Wcześniej informował on, że mężczyzna, który zaatakował nożem kobietę został zatrzymany m.in. przez policjanta, który był po służbie. "Funkcjonariusz przejeżdżał w pobliżu. Gdy zobaczył, co się dzieje, podjął interwencję. Napastnik zaczął uciekać. W jego ujęciu pomogli mężczyźni prowadzący niedaleko prace budowlane" - relacjonował rzecznik płockiej policji.

RMF/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy