Reklama

Reklama

RMF: Ewakuacja w Sokołowie Podlaskim. 41-latek trzymał w domu arsenał

​Blisko 100 kilogramów materiałów wybuchowych przechowywanych w mieszkaniu w Sokołowie Podlaskim zabezpieczyli policyjni pirotechnicy. Wszyscy mieszkańcy budynku przy ulicy Wolności zostali ewakuowani.

Znalezione materiały wybuchowe należą do 41-latka z Sokołowa Podlaskiego, który - jak dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Patryk Michalski - interesuje się militariami.

Mężczyzna gromadził granaty, czarny proch oraz pociski przeciwpancerne w swoim mieszkaniu, gdzie żyje razem z żoną i dzieckiem. Niebezpieczne materiały były w kuchni, pokoju, a także w piwnicy.

41-latek został zatrzymany. W jego mieszkaniu nie znaleziono broni.

Patryk Michalski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy