Reklama

Reklama

Powiesił plakat: "Ręce precz od dzieci". Szuka go policja

Policja w Szubinie poszukuje mężczyzny, który na drzwiach miejscowej przychodni zawiesił plakat z groźbami wobec medyków. Na plakacie była maczeta przystawiona do szyi medyka i napis "Ręce precz od dzieci". Sprawca został zarejestrowany przez kamerę monitoringu w przychodni.

Policjanci z komisariatu w Szubinie (woj. kujawsko-pomorskie) prowadzą postępowanie w sprawie gróźb umieszczonych na plakacie, który zawieszony został na budynku przychodni zdrowia w Szubinie - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Nakle nad Notecią.

Do zdarzenia doszło między 21, a 22 czerwca w Szubinie na ul. 3-go Maja. "Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy umieścił na drzwiach budynku przychodni zdrowia plakat, na którym widnieją treści, które medycy potraktowali jako groźby" - poinformowała policja. 

Reklama

Policja poszukuje sprawcy potrącenia. Publikuje wideo

Sprawcę uchwyciła kamera monitoringu w przychodni.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt, a policja gwarantuje anonimowość osobom, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny ze zdjęć. W tej sprawie można kontaktować się telefonicznie pod numerami 47 7524200 lub 47 7524225 powołując się na sprawę RSD 266/2021.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy