Reklama

Reklama

​Policja: 53-latek zabił psa i kota na oczach dzieci

Sądeccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ze szczególnym okrucieństwem zabił psa i kota na oczach małoletnich dzieci. Policja informuje, że mężczyzna znęcał się również nad swoją rodziną.

Jak podaje policja, interwencja w domu 53-latka miała miejsce 24 maja. Mieszkaniec jednej z podsądeckich miejscowości miał znęcać się nad swoimi zwierzętami domowymi w bardzo okrutny sposób. Mundurowi ustalili, że mężczyzna zabił zwierzęta na oczach małoletnich dzieci. 53-latek m.in. miał również rzucać nimi o ścianę, deptać po głowie i uderzać drewnianym kołkiem, a gdy upewnił się, że są martwe, wyrzucić w zarośla. 

Reklama

Zatrzymany przez policję mężczyzna, został przewieziony na komisariat. Usłyszał już zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem i znęcania się nad swoją rodziną. Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W związku z zaistniałym zdarzeniem sądecka Policja apeluje, aby nie być obojętnym na cierpienie zwierząt. Każdy taki przypadek należy jak najszybciej zgłaszać na numer alarmowy 997. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje