Reklama

Reklama

Narkotyki warte blisko 2 miliony. Przejęła je straż graniczna

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku przejęli w Koszalinie ponad 33 kg narkotyków o wartości blisko 2 mln zł. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn, dwóch z nich zostało tymczasowo aresztowanych - poinformował w środę kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak.

Rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku przekazał, że narkotyki zostały znalezione w przeszukiwanym mieszkaniu w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Były to znaczne ilości marihuany, amfetaminy oraz kilka tysięcy tabletek ecstasy.

Kmdr ppor. Juźwiak powiedział, że funkcjonariusze przejęli łącznie ponad 33 kg narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 2 mln zł. Dodatkowo zabezpieczyli ponad 15 tys. papierosów, mogących pochodzić z przemytu. Ich wartość to ok. 11 tys. zł.

Zatrzymano trzech mężczyzn

- W trakcie działań zatrzymano trzech mężczyzn, mieszkańców Koszalina. Dwaj z nich, w wieku 28 i 29 lat, postanowieniem sądu na trzy miesiące trafili do aresztu. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności - powiedział kmdr ppor. Juźwiak.

Reklama

Śledztwo w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne