Reklama

Reklama

Mazowieckie. Potrącił pieszego. Trzy osoby nie żyją, w tym były radny

Kierowca w miejscowości Radestów w powiecie przysuskim śmiertelnie potrącił kobietę, która szła poboczem. Oprócz niej zginęło jeszcze dwóch pasażerów - informuje mazowiecka policja. Wśród ofiar jest były radny Rady Miejskiej w Łodzi Sebastian Tylman. Samorządowiec miał 42 lata.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek około godziny 9. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w mostek przejazdowy. Następnie potrącił kobietę idącą poboczem.

W wypadku zginęła potrącona 70-letnia kobieta i dwóch mężczyzn jadących osobówką w wieku około 40 lat.  

Jedna osoba została ranna. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sebastian Tylman nie żyje

"Dziennik Łódzki" ustalił, że jedną z osób, która zginęła w wypadku był Sebastian Tylman - były radny w Radzie Miejskiej Łodzi. Miał 42 lata.

Z PO był związany przez dwie kadencje. Z klubu został wykluczony w sierpniu 2013 r. wraz z grupą związaną z ówczesnym prezesem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim. W następnych wyborach Tylman kandydował z list PiS, ale nie dostał się do Rady Miejskiej.

Informację o śmierci byłego samorządowca potwierdził poseł KO Dariusz Joński.

"Bardzo przykra wiadomość. W tragicznym w skutkach wypadku drogowym zginął dziś Sebastian Tylman, były radny Rady Miejskiej w Łodzi. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich" - napisał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama