Reklama

Reklama

Lubuskie: Mężczyzna śmiertelnie potrącony na oczach swoich dzieci

W Krośnie Odrzańskim (Lubuskie) doszło w czwartek do śmiertelnego potrącenia 39-letniego mieszkańca tego miasta. Okoliczności wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora – poinformowała Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Tragedia miała miejsce w czwartek, po godz. 11 na ul. Piastowskiej, przed domem ofiary.

Z wstępnych ustaleń wynika, że 39-latek wsadzał dzieci do zaparkowanego przed domem samochodu. Kiedy dwójka z nich była już w środku, poszedł po następne dziecko do domu. W tym momencie w jego samochód uderzył dodge kierowany przez 27-latka. Przepchnięte auto z dziećmi uderzyło w pokrzywdzonego.

- Potrącony mężczyzna był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Kierujący dodgem był trzeźwy. Dzieciom siedzącym w samochodzie pokrzywdzonego nic poważnego się nie stało. Na miejscu trwają oględziny i inne czynności wyjaśniające okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku - powiedziała Kulka.

Reklama

Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy