Reklama

Lubelskie. Brutalne zabójstwo 32-latki. Wniosek o aresztowanie męża

Dziewięć ciosów nożem miał zadać 39-letni Stanisław S. swojej 32-letniej żonie. Zwłoki kobiety zostały znalezione w piątek w zakrwawionym samochodzie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut, ale nie przyznaje się do winy. Prokuratura złożyła w sądzie wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Motywem zbrodni mogły być nieporozumienia między małżonkami, którzy byli w trakcie rozwodu.

Zamordowana 32-letnia kobieta była mieszkanką gminy Trzebieszów. Jej ciało zostało znalezione w piątek w samochodzie zaparkowanym koło domu na jednej z posesji we wsi Szaniawy Szeniaty na Lubelszczyźnie.

Zatrzymany mąż zamordowanej

Policja zatrzymała podejrzanego i postawiła mu zarzuty. - Zatrzymany został 39-letni Stanisław S., mąż zamordowanej kobiety. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i twierdzi, że to nie on zabił - dowiedział się Polsat News. 

Prokuratura poinformowała, że zatrzymany złożył wyjaśnienia. Ich treść nie została jednak ujawniona.

Niemcy: Zatrzymano 15-latka w związku z zabójstwem 16-letniej Wiktorii

Reklama

Prawdopodobnym motywem zbrodni mogły być nieporozumienia rodzinne między małżonkami, którzy od dłuższego czasu mieli nie mieszkać razem. Byli także w trakcie sprawy rozwodowej i nie mogli porozumieć się w sprawie opieki nad dwojgiem dzieci.

- Zatrzymaliśmy osobę, która jest odpowiedzialna za to zabójstwo. Jest to Stanisław S., mąż kobiety, który usłyszał zarzut zabójstwa poprzez zadanie co najmniej 9 ciosów nożem i spowodowanie ran kłuto-ciętych, w wyniku których doszło do wykrwawienia i zgonu - powiedziała Polsat News prokurator Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Dożywocie za zabicie żony

Mężczyźnie grozi dożywocie.

- Podejrzany składał wyjaśnienia, które zupełnie odbiegają od naszych ustaleń faktycznych i nie zgadzają się z nimi - powiedziała prokurator Kępka. - Wyjaśniał, że nie zrobił tego i uzasadniał, dlaczego tego nie zrobił - dodała.

Śląskie: Zabił żonę w ciąży. Prokuratura żąda kary dożywocia

Sąd w Łukowie ma w poniedziałek podjąć decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

W piątek przed godz. 23 policja otrzymała informację o tym, że w jednej z miejscowości gminy Trzebieszów w samochodzie znajduje się zakrwawiona kobieta. - Policjanci, którzy pojechali na miejsce stwierdzili, że 32-letnia kobieta nie żyje - mówił asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy