Reklama

Reklama

Kraków: Spełnione marzenie ciężko chorej Rozalki

​W sobotę 26 kwietnia Muzeum Lotnictwa w Krakowie odwiedził bardzo szczególny gość. Rozalka to 4-letnia dziewczynka, która jest poważnie chora. Jej marzeniem było posadzić drzewo. Spełniła je fundacja "Mam Marzenie" we współpracy z Muzeum Lotnictwa, udało się zrobić nawet nieco więcej. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia!

Rozalka to 4-letnia i niezwykle roztropna dziewczynka. Jak każde dziecko czas spędza na wymyślaniu niestworzonych rzeczy, bo jeśli nie wiadomo, że się nie da, to na pewno się da.

Fundacja "Mam Marzenie", gdy tylko dowiedziała się o marzeniu Rozalki zaczęła działać. Wystarczyło wykonać kilka telefonów i wszystko było gotowe - pracownicy Muzeum Lotnictwa i policjanci nie zastanawiali się nawet przez chwilę.

Reklama

Podczas spotkania z pozornie niepasujących elementów zbudowała "statek kosmiczny". Później Rozalka posadziła pestki, które sama zbierała. Największą niespodzianką dla dziewczynki był lot policyjnym śmigłowcem, aby mogła ujrzeć świat z lotu ptaka. Gdy wylądowała pobiegła zobaczyć, czy jej jabłonka wyrosła. Okazało się, że w "magiczny sposób" drzewko dojrzało.

Kolejnym prezentem dla Rozalki był bezterminowy bilet wstępu do Muzeum dla niej i jej przyjaciół.

Jako jedyni byliśmy przy Rozalce przez cały czas.

Sławek ZagórskiReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy