Reklama

Reklama

Kraków: "Misiek" wyjdzie na wolność? Musi wpłacić kaucję

Sąd Apelacyjny w Krakowie zdecydował, że Paweł M. ps. "Misiek" może wyjść na wolność. Warunkiem jest wpłacenie 850 tysięcy złotych poręczenia majątkowego.

Paweł M. ps. "Misiek" to znany lider pseudokibiców Wisły Kraków. Jak poinformowała w piątek "Gazeta Krakowska" mężczyzna mógłby za jakiś czas wyjść na wolność. 

Sąd Apelacyjny w Krakowie zdecydował, że będzie to możliwe, gdy mężczyzna wpłaci 850 tysięcy złotych kaucji. Paweł M. zobowiązał się także, że założona zostanie hipoteka na nieruchomości jego rodziców w wysokości 350 tysięcy złotych.

Reklama

Kim jest Misiek?

Paweł M. ps. "Misiek" to były przywódca gangu kiboli "Wisła Sharks". We wrześniu 2018 roku został zatrzymany we Włoszech przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji z Warszawy i Katowic.

W maju 2018 roku postawiono zarzuty m.in. kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i handlu narkotykami. Nie przyznał się do winy i trafił do aresztu.

11 grudnia 2018 roku rozpoczęło się jego przesłuchanie. Zaczął współpracować z policją w zamian za nadzwyczajne złagodzenie kary. Ujawnił wiele szokujących faktów. Zdradził m.in., że w 2007 roku, gdy zaczął handlować narkotykami, kupował je w ogromnych ilościach od brata byłego bramkarza Legii Warszawa Łukasza Sz. ps. "Kooman".

SPRAWDŹ: Donald Tusk potwierdza plotki o swojej córce


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje