Reklama

Reklama

Kraków gotowy na Euro

Kraków dysponuje prawie 8 tysiącami pokoi w hotelach kategorii od trzech do pięciu gwiazdek. Do 2012 roku przewiduje się, że będzie ich ponad 9 tysięcy.

Będzie to baza o około pół tysiąca większa od ilości określonej wymogami UEFA dla miast - organizatorów meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

Reklama

Dodajmy, że krakowska baza noclegowa rozwija się w widoczny sposób już od kilku lat wraz ze wzrostem liczby turystów odwiedzających nasze miasto.

Przypomnijmy, że ponad pół miliona z nich wydało werdykt: najlepszy hostel na kuli ziemskiej to krakowski Flamingo, mieszczący się przy ulicy Szewskiej 4.

Internauci z całego świata głosujący za pośrednictwem serwisu brali pod uwagę m.in. lokalizację, czystość, bezpieczeństwo i - jako że Kraków to miasto, które nigdy nie zasypia - możliwości dobrej zabawy.

Założony dwa i pół roku temu Flamingo już siedemnaście razy znajdował się w pierwszej dziesiątce hosteli na świecie. W aktualnym rankingu zaraz za nim ulokował się inny krakowski hostel - Mama's Hostel mieszczący się na ul. Brackiej.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony Krakowa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje