Reklama

Reklama

Jeśli nie Bałtyk i Tatry, to co? Zagłosuj w plebiscycie

Jeśli nie zatłoczone plaże Bałtyku, zadeptane Tatry i i rozreklamowane już Mazury, to co? Przez ostatnie tygodnie prezentowaliśmy Wam o wiele mniej znane miejsca, które podczas wakacyjnych wędrówek okazały się dla nas prawdziwymi odkryciami. Teraz pora na Was - zapraszamy do udziału w plebiscycie!

Poniżej przypominamy regiony, które nas zachwyciły i które - naszym zdaniem - są godne tego, aby polecić je Wam. Jeśli do tej pory ich nie znacie, koniecznie się tam wybierzcie. Tych, którzy mieli już okazję zobaczyć te miejsca, z pewnością nie trzeba zachęcać, aby do nich powrócili.

Reklama

Zdajemy sobie sprawę, że uroczych miejsce w Polsce jest o wiele, wiele więcej (Bieszczady, Podlasie, Gorce, Pieniny, Pojezierze Drawskie, itd.). Sami podpowiadaliście nam w komentarzach, gdzie jeszcze warto przyjechać. Dlatego już teraz obiecujemy, że cykl z pewnością będzie miał kolejną edycję. Pokażemy w niej miejsca, których zabrakło w tej prezentacji.

Oto 10 wybranych przez nas regionów (pokazujemy je w takiej kolejności, w jakiej przedstawialiśmy je na naszych stronach). Zobaczcie je jeszcze raz i weźcie udział w ankiecie, która pozwoli wyłonić najładniejsze spośród zaprezentowanych miejsc.

POLESIE LUBELSKIE


Zobacz całą galerię Polesie Lubelskie

BESKID NISKI

Zobacz całą galerię Beskid Niski

UJŚCIE WARTY

Zobacz całą galerię Ujście Warty

GÓRY STOŁOWE

Zobacz całą galerię Góry Stołowe

SZWAJCARIA KASZUBSKA

Zobacz całą galerię Szwajcaria Kaszubska

SUWALSZCZYZNA

Zobacz całą galerię Suwalszczyzna

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Zobacz całą galerię Góry Świętokrzyskie

WYŻYNA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA (JURA)

Zobacz całą galerię Wyżyna Krakowsko-Częstochowska

ROZTOCZE

Zobacz całą galerię Roztocze

BESKID ŻYWIECKI

Zobacz całą galerię Beskid Żywiecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy