Reklama

Reklama

Dramatyczne sceny w Szczecinie. Kobieta wypadła z okna na 10. piętrze

Dramatyczne sceny rozegrały się na osiedlu przy ul. Wilczej w Szczecinie. Z jednego z okien wieżowca na 10. piętrze wypadła ok. 30-letnia kobieta. Jej życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w poniedziałek. 

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, pokazujące młodą kobietę, która siedzi na parapecie jednego z bloków w Szczecinie. Na filmiku podawanym przez kolejne osoby widać, jak kobieta próbuje wejść z powrotem do środka mieszkania, ale zawisa na parapecie. Niestety po kilkunastu sekundach nieudanych prób kobieta spadła z 10. piętra na dach klatki wejściowej. 

Szczecin: Kobieta wypadła z okna

Zajście potwierdziła w rozmowie z portalem 24kurier.pl Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. - To niestety prawda. Wezwanie do tego zdarzenia otrzymaliśmy po godz. 14. Około 30-letnia kobieta poniosła śmierć - podkreśliła Heigel. 

Reklama

Sytuacja wzbudziła liczne wątpliwości w mediach społecznościowych. Nieoficjalne informacje mówią o podjęciu przez kobietę próby samobójczej. 

Na drastycznym nagraniu widać jednak, jak kobieta siedzi, a świadkowie zdarzenia, którzy obserwowali sytuację z dołu, krzyczeli, aby z niego zeszła. Odpowiadała wtedy, że nie może tego zrobić i poprosiła o pomoc. 

Na wideo widać też, jak kobieta chwyciła się parapetu i opuściła się na dół, a inna osoba widoczna w oknie próbowała bezskutecznie wciągnąć ją z powrotem do mieszkania.

Policja nadal wyjaśnia okoliczności sprawy. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy