Reklama

Reklama

Chorzów: Zaginęła 15-letnia Samira Walentek. Policja ujawniła zdjęcie poszukiwanej

Policjanci z Chorzowa poszukują 15-letniej Samiry Walentek. W środę dziewczyna wyszła z domu i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia zaginionej prosząc o informacje, które umożliwią jej odnalezienie.

Samira ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. Ma blizny na obu przedramionach po samookaleczeniu się. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne leginsy, czarną bluzkę na ramiączkach, bluzę koloru niebieskiego zapinaną na zamek; miała założone czarne sportowe buty.

"Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 47 85 452 66 lub z najbliższą jednostką policji - numer 112" - podała Komenda Miejska Policji w Chorzowie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy