Reklama

Reklama

12-latek zgwałcony w aquaparku. Policja zatrzymała potencjalnego sprawcę

W sobotę 16 lipca w aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu miał zostać zgwałcony 12-letni chłopiec. Policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

O sprawie jako pierwszy poinformował lokalny serwis tuWrocław.com. Według jego doniesień chłopiec został zgwałcony w toalecie znajdującej się na terenie aquaparku. Do zdarzenia miało dojść w sobotę 16 lipca wczesnym popołudniem.

Wrocław. 12-latek a gwałt w aquaparku

Zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdził, że trwają czynności procesowe w związku ze zdarzeniem o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej, które - jak podano - zaistniało prawdopodobnie na terenie wrocławskiego aquaparku.

"Intensywne i skuteczne oraz podjęte natychmiast czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem" - czytamy w komunikacie wrocławskiej policji. 

Reklama

W sprawie trwa dochodzenie prowadzone przez policję i prokuraturę. Śledczy zaznaczyli, że więcej informacji na ten temat przekażą po zakończeniu czynności. 

Wrocław. Media: To nie pierwszy przypadek

Jak przypomina z kolei "Gazeta Wrocławska", nie jest to pierwszy przypadek przestępstwa o charakterze seksualnym, który miał miejsce na terenie tego obiektu. 

We wrześniu 2020 roku dwie klientki aquaparku zgłosiły, że były napastowane podczas pobytu w saunie. Wówczas stworzono specjalną ofertę "kobiece wtorki". Tego dnia do strefy odnowy biologicznej nie mogą wchodzić mężczyźni. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy