Reklama

Reklama

Zaginęła 17-letnia Julia Czujak

Policjanci ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują 17-letniej Julii Czujak. Mieszkanka gminy Rozogi ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia. Do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Nieletniej Julii Czujak, mieszkanki gminy Rozogi, poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Nastolatka ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia. Jak wskazuje policja, od tego czasu nie wróciła ona do domu, a także nie nawiązała z bliskimi kontaktu. 

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nie jest to pierwsze samowolne oddalenie się z domu 17-latki.

Julia ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne, proste włosy do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w długie spodnie, bluzę oraz czarne adidasy. Posiadała przy sobie torbę podróżną zakładaną przez ramię oraz mniejszy plecak koloru czarnego z napisem Vans.

Reklama

Jeżeli ktokolwiek widział 17-latkę lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące nieletniej, proszony jest o natychmiastowy kontakt telefoniczny z policją pod nr 997, 112 bądź (47) 73 312 00.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy