Reklama

Reklama

Zaginęła 17-letnia Julia Czujak

Policjanci ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują 17-letniej Julii Czujak. Mieszkanka gminy Rozogi ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia. Do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Reklama

Nieletniej Julii Czujak, mieszkanki gminy Rozogi, poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Nastolatka ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia. Jak wskazuje policja, od tego czasu nie wróciła ona do domu, a także nie nawiązała z bliskimi kontaktu. 

Reklama

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nie jest to pierwsze samowolne oddalenie się z domu 17-latki.

Julia ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne, proste włosy do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w długie spodnie, bluzę oraz czarne adidasy. Posiadała przy sobie torbę podróżną zakładaną przez ramię oraz mniejszy plecak koloru czarnego z napisem Vans.

Jeżeli ktokolwiek widział 17-latkę lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące nieletniej, proszony jest o natychmiastowy kontakt telefoniczny z policją pod nr 997, 112 bądź (47) 73 312 00.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje