Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: Nie żyje 70-latek z Dobrego Miasta. Ciało wyłowiono z rzeki

Ciało 70-letniego mieszkańca Dobrego Miasta znaleziono w sobotę w rzece Łynie. Przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśnia policja. To czwarte w ciągu tego weekendu tragiczne zdarzenie nad wodą w woj. warmińsko-mazurskim.

Policja otrzymała zgłoszenie od przechodnia, który zauważył zwłoki dryfujące w Łynie w Dobrym Mieście. Na miejsce skierowano natychmiast służby ratunkowe, które wydobyły ciało 70-letniego mieszkańca tej miejscowości.

- Trwają czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - powiedział st. sierż. Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji.

Czwarte takie zdarzenie

To już czwarte w ten weekend na Warmii i Mazurach tragiczne zdarzenie nad wodą. W piątek w jeziorze Pozorty w powiecie iławskim utonął 43-letni turysta, który wyskoczył lub wypadł z roweru wodnego. Z kolei z rzeki Drwęcy w Nowym Mieście Lubawskim strażacy wyłowili ciało mężczyzny, które wcześniej zauważyli przepływający kajakarze. Martwego mężczyznę znaleziono też w jeziorze Ukiel w Olsztynie.

Reklama

Policja apeluje, żeby wypoczywający na wodą zachowali rozwagę i ostrożność. Od początku maja w regionie utonęło już osiem osób. W ubiegłym roku w jeziorach i innych akwenach Warmii i Mazur utonęły 32 osoby.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne