Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: Komendant powiatowy policji w Iławie nie żyje

Zmarł komendant powiatowy policji w Iławie Marcin Radtke - poinformował Rafał Jackowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie. Wskazał, że zgon komendanta nastąpił z przyczyn naturalnych.

Rafał Jackowski o śmieci komendanta powiatowego policji w Iławie poinformował w niedzielę rano.

"Komendant zmarł w domu, śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Prawdopodobnie nie będzie w tej sprawie ani śledztwa, ani sekcji zwłok" - powiedział Jackowski.

Komendant Marcin Radtke miał 44 lata. Funkcję komendanta powiatowego policji w Iławie objął 5 września.

Wcześniej śp. mł. insp. Marcin Radtke był naczelnikiem Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, a zanim tam trafił, pracował w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a następnie w Sekcji do spraw Europolu w Wydziale Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy