Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: Ciało mężczyzny wyłowione z Drwęcy. Zauważyli je kajakarze

Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki wydobyto w piątek z rzeki Drwęcy w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie).

Mężczyzna, którego ciało wyłowiono z rzeki, był mieszkańcem Nowego Miasta Lubawskiego - przekazała asp. Ludmiła Mroczkowska z tamtejszej policji.

Według niej jest za wcześnie, by przesądzać, czy przyczyną śmierci było utonięcie. - Na pewno prokurator zarządzi sekcję zwłok  - zaznaczyła.

Drugi tragiczny wypadek

Unoszące się w wodzie ciało zauważyli przepływający kajakarze, którzy powiadomili służby ratunkowe. Strażacy wydobyli ciało na brzeg.

W tym samym dniu warmińsko-mazurska policja informowała już o innym tragicznym zdarzeniu nad wodą. W jeziorze Pozorty w powiecie iławskim utonął 43-letni turysta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyskoczył lub wypadł z roweru wodnego. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy