Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: 29-latka zginęła w wypadku samochodowym

29-letnia kobieta, kierująca volkswagenem lupo, zginęła w wypadku w Jonkowie w woj. warmińsko-mazurskim. Z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi uderzyła w drzewo.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji poinformował, że droga w miejscu wypadku jest zablokowana, ale można ten odcinek łatwo objechać. - Służby będą pracowały na miejscu przez dwie-trzy godziny - powiedział Andrzej Jurkun.

29-latka kierowała volkswagenem lupo. Z nieznanych powodów na prostym odcinku drogi uderzyła w drzewo. Zginęła na miejscu.

- Są trudne warunki pogodowe, upał przeplata się z burzami, kierowcy mają kłopoty z koncentracją, drogi po deszczu są śliskie. Apelujemy o ostrożność, rozwagę za kierownicą zarówno na głównych trasach, jak i na małych, lokalnych - zaapelował do kierowców Andrzej Jurkun.

Reklama

Na głównej trasie regionu, S-16, prowadzącej z Olsztyna na Mazury panuje w sobotę duże natężenie ruchu. W turystycznych miastach, Giżycku, czy Mrągowie, lokalnie tworzą się korki i zatory, trudno z podporządkowanych ulic włączyć się do ruchu.

Uwaga, nowe ostrzeżenia burzowe

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje