Reklama

Reklama

Warmińsko-mazurskie: 14-latka śmiertelnie zatruła się czadem

Tragedia w Iławie. Wskutek zatrucia tlenkiem węgla zmarła 14-latka. Źródłem czadu był prawdopodobnie piecyk gazowy w łazience.

Jak poinformowała asp. Joanna Kwiatkowska z policji w Iławie, do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek po południu w jednym z mieszkań w tym mieście.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 14-letniej dziewczyny" - powiedziała.

Według policji w mieszkaniu poza nastolatką przebywał jej ojciec, a prawdopodobną przyczyną zaczadzenia był piecyk gazowy w łazience.

Na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, która pod nadzorem prokuratora ma dokładnie wyjaśnić okoliczności śmierci dziecka.

Reklama

Zobacz też: Zabija szybko i niepostrzeżenie. Nigdy nie zamykaj oczu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy