Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Wielbarku. Nie żyje młody mężczyzna

W nocy z wtorku na środę w Wielbarku (woj. warmińsko-mazurskie) na drodze krajowej nr 57 doszło do wypadku. Samochód osobowy, którym jechały cztery osoby, dachował. 20-latek zginął na miejscu, pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitali - poinformowała straż pożarna.

Do wypadku doszło w nocy w miejscowości Wielbark na dk 57 między Szczytnem a Przasnyszem. 

Samochód osobowy, którym jechały cztery osoby, dachował. Na miejscu ratownicy stwierdzili zgon 20-latka, a trzy pozostałe osoby jadące autem trafiły do szpitali. Strażacy nie podają, w jakim wieku były ranne osoby.

Informacja GDDKiA w Olsztynie podaje, że ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

W środę rano utrudnienia w ruchu występują też w miejscowości Korpele między Olsztynem a Szczytnem, gdzie doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy