Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Wielbarku. Nie żyje młody mężczyzna

W nocy z wtorku na środę w Wielbarku (woj. warmińsko-mazurskie) na drodze krajowej nr 57 doszło do wypadku. Samochód osobowy, którym jechały cztery osoby, dachował. 20-latek zginął na miejscu, pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitali - poinformowała straż pożarna.

Do wypadku doszło w nocy w miejscowości Wielbark na dk 57 między Szczytnem a Przasnyszem. 

Samochód osobowy, którym jechały cztery osoby, dachował. Na miejscu ratownicy stwierdzili zgon 20-latka, a trzy pozostałe osoby jadące autem trafiły do szpitali. Strażacy nie podają, w jakim wieku były ranne osoby.

Informacja GDDKiA w Olsztynie podaje, że ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

W środę rano utrudnienia w ruchu występują też w miejscowości Korpele między Olsztynem a Szczytnem, gdzie doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne