Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek pod Olsztynem. Kierowca zjechał z jedni i uderzył w drzewo

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godz. 8 rano na trasie Dobre Miasto - Międzylesie. 88-latek kierujący osobowym volkswagenem na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja przypomina o zachowaniu ostrożności na drogach.

Od piątku z powodu intensywnych opadów śniegu na drogach województwa warmińsko-mazurskiego panują trudne warunki. 

Dochodzi do wielu niebezpiecznych kolizji i wypadków. Jedno z takich zdarzeń zakończyło się tragicznie. Na trasie Dobre Miasto - Międzylesie 88-letni kierujący osobowym volkswagenem z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety - jak przekazała policja - pomimo podjętych czynności ratowniczych, mężczyzna zmarł.

Służby wyjaśniają okoliczności wypadku

Policja informuje, że trasa Dobre Miasto-Jeziorany jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej kilka godzin. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. 

Reklama

Służby wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku. Jednocześnie policjanci w związku z sytuacją na drogach, spowodowaną zimową aurą na terenie niemal całego kraju, apelują o rozwagę za kierowcą. Drogi w wielu miejscach w kraju są śliskie, co może być przyczyną wielu wypadków.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy