Reklama

Reklama

Tragiczny pożar domku letniskowego. Zginęły dwie osoby

Dwie osoby zginęły w nocy ze środy na czwartek w pożarze domku letniskowego w Wydminach na Mazurach - poinformowała straż pożarna. Dwie inne osoby zdołały uciec z płonącego budynku przez okno.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Wydminach przy ul. Suwalskiej. "Zgłoszenie o pożarze domku letniskowego z poddaszem otrzymaliśmy około godz. 1. Strażacy byli na miejscu osiem minut od wezwania. Ogień był już widoczny wewnątrz i na zewnątrz budynku" - powiedział kpt. Mateusz Pupek z giżyckiej straży pożarnej.

Jak dodał, w domku byli tej nocy trzej mężczyźni i kobieta. Dwie osoby ewakuowały się samodzielnie przez okno na parterze. Nie odnieśli obrażeń. Dwóch pozostałych mężczyzn nie przeżyło pożaru - wobec jednego z nich strażacy podjęli próbę resuscytacji krążeniowo-oddechowej, bez efektu.

Reklama

W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. 

Służby nie wypowiadają się na razie o przyczynach powstania pożaru.

Jak poinformowała asp. Mariola Jagodzińska z giżyckiej policji, tożsamość obu mężczyzn, ofiar pożaru została ustalona. Okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w śledztwie prowadzonym pod nadzorem giżyckiej prokuratury.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama