Reklama

Reklama

Tragiczny finał poszukiwań żeglarza zaginionego na Jezioraku

Płetwonurkowie odnaleźli ciało 52-letniego żeglarza zaginionego na jeziorze Jeziorak. To mieszkaniec województwa małopolskiego, który ostatni raz widziany był w Siemianach w okolicach ekomariny - poinformowała rzeczniczka iławskiej policji asp. Joanna Kwiatkowska.

52-żeglarz z Małopolski zaginął w nocy z 8 na 9 września. Nie powrócił na łódkę ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od tego czasu służby poszukiwały mężczyzny.

W czwartek (10 września) po południu Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Olsztyna odnalazła przy pomocy sonara ciało żeglarza, które wydobyto na powierzchnię. Jak podkreśla policja, został znaleziony kilkanaście metrów od pomostu. Woda w tym miejscu miała słabą widoczność.

Zabezpieczono ciało w prosektorium. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wskaże przyczynę śmierci - podała policja.

Reklama

To drugi żeglarz, którego ciało odnaleziono w jeziorze Jeziorak w przeciągu ostatnich kilku dni. W niedzielę (13 września) odnaleziono w okolicach Strzałkowa ciało 61-letniego żeglarza z Iławy. 

Od początku roku na Warmii i Mazurach utonęły łącznie 32 osoby. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje