Reklama

Reklama

Sześcioro rannych w wypadku na Warmii i Mazurach. Blokada drogi

Sześć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 na wysokości Helenowa - podała policja. Po przewiezieniu do szpitala jedna z osób zmarła. Trasa była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę na odcinku dk 22 między Elblągiem a Malborkiem, na wysokości Helenowa. Według wstępnych ustaleń policji, mężczyzna jadący seatem w kierunku Elbląga wpadł w poślizg i bokiem auta zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka osobowym volkswagenem. W pierwszy z pojazdów jechał sam kierowca, drugim podróżowała pięcioosobowa rodzina z dziećmi i dwoma psami.

- Kierujący seatem był reanimowany. Został zabrany do szpitala i tam zmarł - powiedział oficer prasowy elbląskiej policji kom. Krzysztof Nowacki.

Reklama

Do szpitala trafiło również pozostałych pięcioro osób poszkodowanych w tym wypadku. Policja podała, że 33-letni kierowca volkswagena był trzeźwy.

Policjanci przekazali również, że zaopiekowano się dwoma psami, które pozostały na miejscu po tym, jak całą rodzinę z tego auta przewieziono do szpitala. Zwierzęta nie ucierpiały w wypadku. Powiadomiono schronisko, gdzie miały trafić do czasu odbioru przez któregoś z opiekunów.

Po wypadku droga była całkowicie zablokowana, zorganizowano objazdy. Potem wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały ponad cztery godziny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje