Reklama

Reklama

Szczytno: 19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18. urodzin

19-latek brutalnie pobił dziewczynę po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami twarzoczaszki została przetransportowana do szpitala - poinformował prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard.

Według rzeczniczki Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie st. sierż. Izabeli Cyganiuk zawiadomienie o pobiciu policja otrzymała w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2.30. Do zdarzenia doszło na terenie miasta na posesji przed domem dziewczyny. Chłopak został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Został osadzony w celi.

Zobacz też: Podlaskie: Pościg za Ukraińcem. Przewoził migrantów

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard powiedział, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej. - Dziewczyna doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki i została przetransportowana do szpitala - wyjaśnił.

Reklama

"Są z normalnych środowisk, to rzadko spotykane"

Bekulard wskazał, że sposób działania był szokujący. - Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych, ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych - powiedział prokurator.

Przekazał, że na poniedziałek zaplanowano przeprowadzenie czynności z zatrzymanym.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama