Reklama

Reklama

Stawiguda: Kobieta wjechała w wóz strażacki. Zginęła na miejscu

Pod Olsztynem, w pobliżu miejscowości Stawiguda, doszło do tragedii. Kobieta z impetem wjechała w tył wozu strażackiego, który zabezpieczał inny wypadek, i zginęła na miejscu.

Na trasie Olsztyn-Olsztynek w pobliżu miejscowości Stawiguda doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginęła kobieta, która wjechała w tył wozu strażackiego - poinformował oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk.

Rafał Prokopczyk zaapelował do kierowców, by w związku z wypadkiem na DK 51 Olsztyn-Olsztynek w Stawigudzie stosowali się do wszelkich wskazówek obecnych na miejscu policjantów.

Oficer prasowy policji w Olsztynie wyjaśnił, że po południu w Stawigudzie bus, który prawdopodobnie jechał zbyt szybko, wjechał w bariery energochłonne. Miejsce zdarzenia zabezpieczał wóz strażacki.

Reklama

- Kobieta, która zginęła, jechała lewym pasem jezdni i prawdopodobnie nie upewniła się, czy jest on wolny. Kobieta z impetem wjechała w wóz strażacki, zginęła na miejscu - powiedział Prokopczyk. Dodał, że wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane, na miejsce wypadku jedzie prokurator.

Policjant zaapelował do kierowców o ostrożność. - Jest ślisko, warunki drogowe są trudne, prosimy by brać to pod uwagę - powiedział Prokopczyk i dodał, że od rana policja w związku z trudnymi warunkami drogowymi notuje wiele kolizji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy