Reklama

Reklama

Stawiguda: Kobieta wjechała w wóz strażacki. Zginęła na miejscu

Pod Olsztynem, w pobliżu miejscowości Stawiguda, doszło do tragedii. Kobieta z impetem wjechała w tył wozu strażackiego, który zabezpieczał inny wypadek, i zginęła na miejscu.

Reklama

Na trasie Olsztyn-Olsztynek w pobliżu miejscowości Stawiguda doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginęła kobieta, która wjechała w tył wozu strażackiego - poinformował oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk.

Reklama

Rafał Prokopczyk zaapelował do kierowców, by w związku z wypadkiem na DK 51 Olsztyn-Olsztynek w Stawigudzie stosowali się do wszelkich wskazówek obecnych na miejscu policjantów.

Oficer prasowy policji w Olsztynie wyjaśnił, że po południu w Stawigudzie bus, który prawdopodobnie jechał zbyt szybko, wjechał w bariery energochłonne. Miejsce zdarzenia zabezpieczał wóz strażacki.

- Kobieta, która zginęła, jechała lewym pasem jezdni i prawdopodobnie nie upewniła się, czy jest on wolny. Kobieta z impetem wjechała w wóz strażacki, zginęła na miejscu - powiedział Prokopczyk. Dodał, że wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane, na miejsce wypadku jedzie prokurator.

Policjant zaapelował do kierowców o ostrożność. - Jest ślisko, warunki drogowe są trudne, prosimy by brać to pod uwagę - powiedział Prokopczyk i dodał, że od rana policja w związku z trudnymi warunkami drogowymi notuje wiele kolizji.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje