Reklama

Reklama

Spłonął bus dostawczy. Utrudnienia na trasie ekspresowej S7

Na drodze ekspresowej nr 7 na wysokości Pawłowa w kierunku Gdańska spłonął bus dostawczy - poinformowali funkcjonariusze z olsztyńskiej policji. Policjanci zapowiadają utrudnienia w ruchu drogowych. Jak dowiedziała się Interia, do zdarzenia doszło bez udziału innych kierowców, a przyczyny pożaru wciąż są nieznane.

- Kierowca busa dostawczego przewoził motocykle. Jego samochód zapalił się na wysokości węzła Pawłowo, jednak przyczyny pożaru nie udało się ustalić. Kierowcy nic się nie stało - powiedział w rozmowie z Interią bryg. Tomasz Sobkowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

"Uwaga! Utrudnienia w na drodze ekspresowej S7 (węzeł Pawłowo, kierunek Gdańsk), gdzie doszło do pożaru dostawczego busa. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Utrudnienia potrwają do czasu usunięcia pojazdu z jezdni" - poinformowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Reklama

Jak dowiedziała się Interia, do zdarzenia doszło bez udziału innych kierowców. Policja i straż pożarna wciąż ustalają, czy doszło do awarii pojazdu, czy pożar wybuchł w wyniku czynników zewnętrznych. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy