Reklama

Reklama

RMF24: Pijana matka na spacerze z synkiem. Dziecko wypadło z wózka

W Olsztynie w woj. warmińsko-mazurskim pijana matka "opiekowała się" 4-letnim synkiem. Policjantów poinformowała anonimowa osoba, która widziała, jak dziecko wypadło z wózka. Chłopiec trafił pod opiekę babci. Jak się okazało, jego ojciec również był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 22. Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Reymonta jest nietrzeźwa kobieta, która ledwo pcha wózek z dzieckiem. W pewnym momencie chłopiec miał nawet z niego wypaść.

Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że faktycznie kobieta ledwo stała na nogach, a próbowała jeszcze wciągnąć na schody wózek, w którym siedział jej 4-letni synek. Kobieta była tak pijana, że nie było możliwe zbadanie jej alkomatem.

Chłopiec nie mógł jednak trafić pod opiekę ojca, ponieważ ten też był pijany. W końcu policjanci przekazali dziecko babci.

Reklama

Sprawa 36-letniej pijanej matki trafi do sądu rodzinnego. Niewykluczone, że kobieta odpowie także za przestępstwo - za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 5 lat więzienia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy