Reklama

Reklama

RMF: Zbrodnia w Sorkwitach. Nie żyje 26-latek

Mrągowska policja wyjaśnia okoliczności śmierci 26-letniego mężczyzny w gminie Sorkwity w woj. warmińsko-mazurskim. Znaleziono go z raną kłutą pleców - dowiedział się reporter RMF FM.

Rano do jednego z domów w miejscowości Rybno wezwano policję. Martwego mężczyznę znalazła rodzina.

Ani policja, ani prokuratura nie chce ujawniać żadnych szczegółów sprawy. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM, wczoraj w tym mieszkaniu było spotkanie, którego uczestnicy pili alkohol.

Policjanci wyjaśniający okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratury rejonowej z Mrągowa przesłuchali dotąd kilka osób - głównie członków rodziny zmarłego. Na razie nie udało się ustalić sprawcy zabójstwa.

Reklama

Krzysztof Zasada

Czytaj w RMF FM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama