Reklama

Reklama

RMF: Awaria na przejściu granicznym w Gronowie

Z powodu awarii sieci energetycznej wstrzymano odprawy na przejściu granicznym z obwodem kaliningradzkim w Gronowie w woj. warmińsko-mazurskim - podaje RMF FM.

Dzisiaj ze względu na awarię sieci energetycznej wstrzymana jest odprawa osób i pojazdów na drogowym przejściu granicznym w Gronowie w woj. warmińsko-mazurskim. Straż Graniczna zwraca się z prośbą do podróżnych o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu i kierowanie się na inne przejścia graniczne z obwodem kaliningradzkim.

Najbliższą alternatywą jest przejście graniczne w Grzechotkach. Można do niego dojechać drogą ekspresową S22. Na wszystkich przejściach granicznych nie ma na razie kolejek, odprawy odbywają się na bieżąco.

Reklama

Miejsce awarii zostało już zlokalizowane, ale nie wiadomo jeszcze, ile potrwa naprawa. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin, a nawet cały dzień.

Gronowo jest drugim pod względem liczby podróżnych drogowym przejściem granicznym z Federacją Rosyjską. W ciągu doby granicę w obie strony przekracza tu średnio 2,5 tys. osób.

Piotr Bułakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje