Reklama

Reklama

Policja odnalazła ciało zaginionej zakonnicy

Policyjni płetwonurkowie odnaleźli we wtorek w rzece Łynie w Olsztynie ciało 70-letniej zakonnicy, która zaginęła w sobotę w drodze z siedziby zakonu na poranną mszę w katedrze - poinformowała Izabela Niedźwiedzka z warmińsko-mazurskiej policji. Okoliczności śmierci siostry zakonnej bada prokuratura.

Według policji, ciało kobiety w czarnym habicie odnaleziono we wtorek w południe w Łynie przy ul Artyleryjskiej.

Wszystko wskazuje, że jest to poszukiwana od soboty 70-letnia siostra Maria ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Olsztynie.

Okoliczności śmierci zakonnicy wyjaśnia prokuratura. Ze wstępnych oględzin nic nie wskazuje na udział w tej tragedii osób trzecich.

Zakonnica wyszła w sobotę przed godziną 7 z siedziby zgromadzenia przy ul. Św. Barbary do oddalonej o kilkadziesiąt metrów katedry, do której nie dotarła. Nie miała przy sobie pieniędzy ani dokumentów tożsamości.

Reklama

Policjanci nadal przeszukują dno i brzegi rzeki w związku z zaginięciem na początku stycznia w tej okolicy 25-letniego Pawła Burakiewicza. Jego rodzina skontaktowała się ze znanym "Jasnowidzem z Człuchowa" - Krzysztofem Jackowskim, który wskazał to miejsce jako to, w którym może być zaginiony.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy