Reklama

Reklama

Pisz: Mężczyzna, który zaatakował żonę i córkę, został zatrzymany

30-latek, który ciężko ranił swoją żonę i 7-letnią córkę, został już zatrzymany - poinformowała warmińsko-mazurska policja.

Podkomisarz Anna Szypczyńska z piskiej policji poinformowała, że mężczyzna został zatrzymany kilka minut po 16-stej na terenie Pisza. Został on przewieziony do szpitala ponieważ sam miał obrażenia, które powstały nie w czasie zatrzymania, a wcześniej. Znajduje się pod nadzorem policji - podaje IAR.

Okoliczności zdarzenia wskazują, że mężczyzna atakował z zamiarem zabicia.

Stan poszkodowanych jest ciężki, ale stabilny. Jak poinformował Zbigniew Czerwiński, rzecznik miejscowej policji, matka i córka m.in. z ranami ciętymi szyi i ranami tłuczonymi głowy trafiły do szpitala.

Reklama

W akcji poszukiwawczej udział brali przewodnicy z psami, funkcjonariusze z Pisza i sąsiednich jednostek, oddziały interwencji z Olsztyna. Wykorzystano także policyjny śmigłowiec - podał lokalny portal pisz.wm.pl.

Do ataku doszło około godz. 10.30 w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza w Piszu. Po anonimowym zgłoszeniu na miejsce udał się patrol policji. Funkcjonariusze zastali na miejscu ranne 30-latkę i 7-letnią dziewczynkę. Kobieta i dziecko trafiły do szpitala.

O poszukiwaniach mężczyzny informowaliśmy  TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy