Reklama

"Ortalionowy rycerz" z Olsztynka. Taranował Toi Toi'a głową

Mieszkaniec Olsztynka próbował staranować jedną z toalet Toi Toi. Początkowo kopał budkę, ale później przystąpił do ataku "z główki". Kuriozalne zachowanie nagrał monitoring, a mężczyzna przez lokalne media został okrzyknięty "ortalionowym rycerzem".

"Sprawca próbował pokonać Toi Toi'a, który stoi w Parku Sportu, Kultury i Rozrywki w Olsztynku" - poinformował na Facebooku urząd miasta w środę 1 marca. Do wpisu dołączono również nagranie z monitoringu.

Taranował budkę Toi Toi'a głową

Z wideo wynika, że atak na Toi Toi w Olsztynku nastąpił 18 lutego o godzinie 22:44. Nagranie trwa zaledwie 17 sekund.

"Wyczyny" mężczyzny doczekały się rozgłosu w lokalnych mediach, który okrzyknięty przez "Gazetę Olsztyńską" został mianem "ortalionowego rycerza".

Na filmie widać, jak młody mężczyzna początkowo kopie toaletę. Następnie bierze rozbieg i dwukrotnie uderza w budkę "z główki". Potem znów kopie, a następnie udaje mu się przewrócić Toi Toi'a. Można przypuszczać, że to właśnie było jego celem, bo po tym atakujący spokojnie odchodzi.

Reklama

"Dzięki kamerom monitoringu Straży Miejskiej oraz policji udało się ustalić sprawcę tego zdarzenia. Teraz odpowie za ten chuligański wybryk" - poinformowali włodarze Olsztynka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: olsztynek | TOI TOI | chuligan | wandalizm

Reklama

Reklama

Reklama