Reklama

Reklama

Olsztyn: Zaginięcie 24-latka. Tragiczny finał poszukiwań

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 24-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli. Służby odnalazły jego ciało w Olsztynie. Teraz sprawę bada prokuratura. Wciąż poszukiwany jest 27-letni mężczyzna, który wypoczywał nad jeziorem Klebarskim.

24-latek przyjechał do Olsztyna w odwiedziny do znajomych. Jak informuje "Twój Kurier Olsztyński", młody mężczyzna nie informując nikogo, niespodziewanie wyszedł z domu. Od tego czasu nie było z nim kontaktu.

Poszukiwania trwały w miniony piątek. Brali nich udział policjanci, strażacy ochotnicy, a także żołnierze z Brygady Obrony Terytorialnej. Po kilku godzinach znaleziono ciało zaginionego. Znajdowało się w małym lasku przy ul. Witosa w dzielnicy Jaroty.

Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon. Prokuratura bada sprawę. Ciało 24-latka zabezpieczono w prosektorium do dalszych badań sekcyjnych.

Reklama

Wciąż trwają poszukiwania 27-latka

Wciąż poszukiwany jest 27-latek, który odpoczywał nad jeziorem Klebarskim. Mężczyzny szukano bezskutecznie już w niedzielę. W poniedziałek przeczesywane jest dno jeziora, robią to m.in. płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje