Reklama

Olsztyn: Zaginął 43-letni Wojciech Kalisiak

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują 43-letniego Wojciecha Kalisiaka. Mężczyzna wyszedł z domu wieczorem 26 października i do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Jak informują funkcjonariusze, 43-letni Wojciech Kalisiak, mieszkaniec Olsztyna, wyszedł z domu w sobotę 26 października ok. godz. 23. Do tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się również z najbliższymi. Rodzina, zaniepokojona brakiem kontaktu z mężczyzną, zawiadomiła służby.

Wojciech Kalisiak ma 175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała.

W chwili zaginięcia ubrany był w szare spodnie dresowe, granatową bluzę z kapturem oraz białe buty. Jego znakiem charakterystycznym jest blizna nad prawym okiem.

Policja, oprócz rysopisu zaginionego, podała także markę i numer rejestracyjny samochodu, którym się poruszał. To pojazd marki BMW 3, nr rej. NO 4337E, w kolorze niebieski metalik.

Reklama

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 43-latka. 

Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 98 522 34 24.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy