Reklama

Reklama

Olsztyn: Tragiczna śmierć rodzeństwa. Uczestnik wypadku poszukiwany

Policja poszukuje kierowcy audi, który nocą uczestniczył w tragicznym wypadku na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. W zderzeniu dwóch samochodów zginęło rodzeństwo: 23-letnia kobieta i jej 25-letni brat.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Andrzej Jurkun poinformował, że policja ustaliła dane właściciela pojazdu, który uczestniczył w zderzeniu z innym samochodem. - Trwa teraz ustalanie, kto prowadził ten samochód. Osoba ta cały czas jest przez policjantów poszukiwana - powiedział Jurkun.

W czwartek wieczorem w Olsztynie na ul. Bałtyckiej zderzyły się dwa osobowe auta. Jadące jednym z nich rodzeństwo zginęło na miejscu. Siła zderzenia była tak duża, że części rozbitych aut były rozrzucone na przestrzeni blisko 100 metrów. Kierowca jadący drugim samochodem pieszo uciekł z miejsca wypadku zanim pojawiły się tam służby.

Reklama

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło, gdy 23-letnia kierująca audi A6, zawracała na skrzyżowaniu. Drugi samochód, audi A8, jechał prosto ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny. - Na ten moment nie można jednoznacznie wskazać, kto jest sprawcą wypadku. Będzie to wyjaśniane w czasie śledztwa - poinformował Jurkun i dodał, że policja zabezpieczyła monitoring, a w sprawie na pewno wypowiedzą się biegli.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje