Reklama

Reklama

Olsztyn: 44-latek dokonał samospalenia? Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

44-letni mężczyzna najpierw miał oblać się łatwopalnym płynem, a następnie podpalić. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem w Olsztynie. Przybyli na miejsce policjanci próbowali go ugasić.

Jak poinformował podkom. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji, około godz. 11 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który płonie w pobliżu jednego z osiedlowych sklepów przy ul. Gałczyńskiego. Świadek podjął próbę jego ugaszenia. Na miejsce został wysłany policyjny patrol i zespół ratownictwa medycznego.

- Policjanci po przyjeździe przystąpili do gaszenia tego człowieka i rozpoczęli akcję ratunkową. Niestety, pomimo udzielonej pomocy przedmedycznej, mężczyzna zmarł - powiedział Prokopczyk.

Ze wstępnych relacji wynika, że prawdopodobnie mogło dojść do samopodpalenia. Zmarły to 44-letni mieszkaniec Olsztyna.

Reklama

Na miejscu czynności podjęła grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy