Reklama

Niezwykłe sceny na studniówce w Olsztynie. Nagranie niesie się w sieci

Maturzyści z Olsztyna zadbali o to, aby ich studniówka była niezapomniana. Oprócz tradycyjnego poloneza uczniowie postanowili zatańczyć walca do utworu Lady Gagi. Film błyskawicznie obiegł media społecznościowe. - Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni - komentują internauci.

Nie lada choreografię zaprezentowali na swojej studniówce uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Na początek imprezy, oprócz tradycyjnego poloneza, maturzyści postanowili zatańczyć walca do piosenki Lady Gagi "Hold My Hand". Zaprezentowany przez nich taniec odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Choreografię przygotował mistrz tańca towarzyskiego Krzysztof Wasilewski, będący absolwentem olsztyńskiego liceum. Klimat imprezy podkreśliły kontrastowe stroje maturzystów. Uczennice założyły białe suknie, a uczniowie czarne spodnie i czarne koszule.

Reklama

Niezwykła studniówka w Olsztynie. Liceum pokazało nagranie

Na filmie widać, skomplikowane figury taneczne wykonywane przez licealistów. W pewnym momencie jedna z uczennic zostaje podniesiona w powietrze przez swojego partnera. Wszystko zmierza do spektakularnego finału, podczas którego maturzyści zastygają w trudnej pozie.

Występ odbił się szerokim echem w sieci. Film ukazujący pierwszy taniec na studniówce w Olsztynie w ciągu pięciu dni obejrzano ponad 850 tys. razy. Pod nagraniem pojawiło się bardzo wiele pozytywnych komentarzy.

"Małam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem, ile wysiłku, prób i zaangażowania to od was młodzieży wymagało. Ale wiem też, ile radości wam sprawiała każda dopracowana figura" - napisała jedna z rodzicielek

"Jestem pod wielkim wrażeniem. Wyjątkowy i piękny taniec. Brawa dla Krzysztofa, zrobił cudowną choreografię... I brawa dla młodzieży, która sprawdziła się na 10... Jeśli tak tańczycie, to się nie martwię o waszą maturę. Będzie bardzo dobrze..." - dodał kolejny komentujący.

Nie zabrakło także wpisów, że młodzież pokazała wielką ambicję. "Na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie. Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni, a wasi nauczyciele z was. Dla nich też ogromne gratulacje" - stwierdził internauta. 

Co sądzisz o tańcu maturzystów? Czy powinni wybrać tradycyjnego poloneza? Skomentuj artykuł na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: maturzyści | studniówka | Olsztyn | taniec

Reklama

Reklama

Reklama